BİZ KİMİZ

Merhaba ben izzet ALŞAN, 3DOkulu.com’un kurucusuyum. 3D Okulu Türkiye’de kaliteli 3d eğitimleri vermek amacıyla kuruldu. Aktif olarak farklı yazılımların eğitimlerini hem video eğitim seti olarak hem de online canlı özel  eğitimler olarak vermekteyiz. Amacımız 3ds Max, Corona Render, V-Ray Render, Unreal Engine, Twinmotion, D5 Render ve Lumion gibi programların eğitimlerini en yüksek kalitede takipçilerimize ulaştırmaktır. Aktif olarak youtube kanalımızdan içerikler üretmekteyiz aynı zamanda ileri düzey eğitimlerimiz sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır. Bununla birlikte BTK Akademi içinde ücretsiz eğitimler hazırlamaktayım.

ÖDÜLLER

Autodesk Expert Elite ünvanı verildikten sonra Autodesk tarafından dünya genelinde Autodesk’in “Oscar Ödülü” olarak geçen, Dünya’nın en iyi Expert Elite’leri ödülleri toplamda 6 farklı ülkeden 7 farklı Autodesk Expert Elite’e verildi. Türkiye’den de bir kişi bana nasip oldu çok şükür. 2021 yılında yeniden aynı ödüle layık görülerek 2 yıl üst üste Autodesk tarafından dünyanın en iyilerinden biri seçildim.

Gayret bizden Başarı Allah’tandır.

Autodesk Group Network

Facebook'ta yer alan yerli ve yabancı gruplarımızdan toplamda 150.000 den fazla üyemizle dünya genelinde Autodesk'in resmi olarak tanıdığı ilk gruplar bizim gruplarımızdır.

Autodesk Expert Elite

Autodesk'in dünya çapında sayılı uzmana verdiği Autodesk Expert Elite ünvanı sahibiyiz ve aynı zamanda Autodesk'in "Autodesk Oscar Ödülü" diyebileceğimiz 2020 ve 2021 yılı en iyi Expert Elite ödülüne layık görüldük.

YERLİ VE GLOBAL PROJELERİMİZ

texturebox.com

Ücretli ve ücretsiz Premium PBR texture website projesi

pbrmaterials.com

Ücretsiz CC0 lisansına sahip PBR doku sitesi projesi