Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim videolarımı sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Eğitim videolarım, 3ds Max, V-Ray Render, Corona Render veya Unreal Engine gibi 3D programlarıyla ilgili çeşitli konuları kapsar. Bunlar arasında temel becerilerin öğrenilmesi, gelişmiş tekniklerin kullanımı, malzeme ve aydınlatma yönetimi, sahne oluşturma, animasyon ve daha fazlası yer alabilir.

3D model ve sahnelerimiz genellikle popüler formatlarda sunuyoruz. Bu formatlar arasında OBJ, FBX, MAX ve Unreal Engine için UASSET gibi yaygın formatlar yer alabilir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı formatlarda da sunum yapabiliriz.

3D online özel eğitim, bireysel olarak size özel hazırlanan ve size özel  sunulan bir eğitim hizmetidir. Programlara özel hazırlanan iç mekan ve dış mekan gibi modüllerden oluşan bu eğitimlerde dilediğiniz render motorunda eğitim alabilirsiniz. Her modülün ücreti ve saati farklıdır. Detaylı bilgilendirmeyi 3d özel eğitim sayfasından inceleyebilirsiniz.

Evet, öğrencilere destek sağlıyoruz. Öğrencilerimizin sorularını yanıtlamak, sorunlarını çözmek veya ek eğitim taleplerini karşılamak için e-posta, forum veya canlı sohbet gibi iletişim kanallarımız bulunmaktadır. Telegram gruplarımız, facebook gruplarımız gibi kanallardan da diledikleri gibi soru sorabilmektedirler. Mesai saatleri içinde tüm sorulara yanıt vermeye çalışıyoruz.

Eğitimlerimizi, 18 yıllık tecrübeye sahip izzet ALŞAN’dan alıyorsunuz. Ayrıca, Autodesk’in dünya genelinde sayılı insanlara verdiği Autodesk Expert Elite ünvanına sahibiz ve 2 yıl üst üste En İyi Expert Elite ödülünü aldık.

Hayır 3d programların yüklenmesi tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Program yükleme hizmeti vermiyoruz.

Ödeme yöntemleri genellikle kredi kartı, banka havalesi gibi çevrimiçi ödeme platformlarını kullanılarak kabul ediyoruz.

ğitim videolarım genellikle başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar farklı seviyelerde kullanıcılara hitap eder. Temel bilgilere sahip yeni başlayanlardan profesyonel kullanıcılara kadar geniş bir kitleye uygun içerik sunmaya çalışırım.

Evet ders anlatırken bir taraftan kendi ekranımızı kayıt ediyoruz. Böylelikle eğitim sonunda yıllarca izleyip tekrar yapabileceğiniz bir kaynağınız oluyor. 

Evet özel eğitimlerimize katılan kullanıcılara yine sitemizde satışta olan paketlerden hediye ediyoruz. Böylelikle sektöre hızlı bir giriş yapmış oluyorsunuz.

Bu sorular dışında başka sorularınız veya aklınıza takılan bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin. www.3dokulu.com/iletisim