3ds Max'i kullanmanızı gerektiren bir mesleğiniz olabilir, Mimarlık, iç mimarlık gibi bu durumda size tavsiyemiz sitemizde bulunan 3ds Max 2018 Baştan sona eğitim setini indirip izlemeniz yönünde olacaktır. Dilerseniz aynı videolara Youtube.com/3dokulu kanalımızdan da ulaşabilirsiniz.
3ds Max'i Autodesk'in sitesinden indirebilirsiniz. Eğer öğrenci kimliğiniz varsa 1 yıl ücretsiz öğrenci lisansı temin edebilirsiniz. V-Ray'i ise Chaos Group'un resmi sitesinden 30 günlük demo olarak indirebilirsiniz. 
Eğitim setlerimizde hiçbir bilgiyi gizlemeden anlatıyoruz. Her şeyi açık açık gösteriyoruz ki aklınızda bir soru işareti kalmasın. Dolayısıyla eğer setlerden fayda görmek istiyorsanız, hemen uygulamaya koyulun. Ne kadar çok uygulama yaparsanız bilgiler daha çok aklınızda yer edinecektir. Sadece setleri film izler gibi izler sonrasında uygulama yapmazsanız hiç bir faydasını göremezsiniz. Eğer bu şekilde izleyecekseniz kesinlikle eğitim seti almayın. Hem paranıza hem zamanınıza yazık. 
Birkaç eğitim videosu izleyip birkaç sahne yaparak bu işten para kazanamazsınız. Bu şekilde düşünüyorsanız yolun başında bırakmanızı öneririm. Ancak, 3D'yi bir meslek olarak görüp ciddi bir şekilde üstüne düşerseniz, vaktinizi bu işe ayırırsanız hem öğrenir hem de ilerde kazanç elde edebilirsiniz. 3D Günümüzde bir çok meslek  grubunun olmazsa olmazı durumuna geldi. Dolayısıyla Oyun Sektöründen, Mimari görselleştirmeye, Reklam ve medya dan, simülasyon sistemlerine daha bir çok alanda iş bulma imkanınız olabilir. Önemli olan ciddiyetle çalışmak ve emek vermek. 
3D Okulu kurulduğundan beri (2013 yılı ) eğitim setlerinin tamamı online indirme şeklinde olmuştur. Tüm eğitim setlerimiz ve hazır model paketlerimiz online indirme şeklindedir.
Evet elbette. Sektöründe zirve kurumlar 3d eğitim için 3D Okulu eğitimlerini tercih etmektedir. Referanslarımızdan görebilirsiniz. Detaylı bilgi ve eğitim talepleriniz için : [email protected]'a mail atabilirsiniz.
Evet. Hali hazırda sektörde aktif çalışan bir çok mimar, iç mimar arkadaşımız bizden online eğitimlerine devam etmekteler. 
Online eğitimlerde eğitimi alacak kişilerin birer adet web cam ve kulaklıklı mikrofona ihtiyaçları vardır. Böylelikle hem bizi görerek hem de sesli iletişim kurarak eğitimlerimizi yapmaktayız. Eğitimlerde kullanıcılar, bizim bilgisayarımızın masaüstünü anlık olarak izleyebilmektedir ve takıldıkları yerlerde anlık sorabilmektedirler. Böylelikle eğitimlerimiz etkileşimli bir şekilde ilerlemektedir.
Evet, online, yüz yüze ya da kurumsal eğitim alan kullanıcılarımıza ticari projelerinde hızlı başlangıç yapabilmeleri için yaklaşık 300 GB'lık arşivimizi hediye ediyoruz. Arşivimizde herhangi bir korsan model eklemiyoruz. Modellerimizin bir kısmı bize ait olup bir kısmı da Çinli 3D Model firmalarına aittir. Bu firmalardan birkaç tanesi ile hali hazırda satış anlaşmamız bulunmaktadır.
Eğitimlerin video kayıtları kullanıcıya özel ayarlanıp eğitimi alan arkadaşlarımıza teslim ediyoruz. Böylelikle kurs bitse dahi, eğitim kayıtlarından eğitimi izleyerek geriye dönüş yapıp takıldığı noktayı yeniden gözden geçirebilmektedir.