Gerçek Zamanlı Render Yazılımı : D5 Render

Teknoloji geliştikçe render yazılımları da aynı şekilde kendini geliştiriyor. Yeni çıkan ekran kartları artık RTX adını verdiğimiz Ray Tracing (Işık izleme) teknolojisi ile oyunlarda ve render larda bize gerçek zamanlı render imkanı tanıyor. Yakın zamanda çıkan D5 Render’ı da ülkemize ilk olarak 3D Okulu olarak biz tanıttık. Hatta global texture projemiz olan Texture Box ile onların ve bizim ilk ortaklık anlaşmamızı yapmıştık. Bunu facebook üzerinden texturebox ve d5 render sayfalarından duyurularını sizle paylaşmıştık. Hali hazırda 92 adet bizim hazırladığımız dokular D5 Render içinde kullanılmaktadır. İlerleyen zamanlarda elbette bu render motoru için dersler hazırlacağım inşAllah. Tabi bunun için bazı imkanlar gerekiyor iyi bir ekran kartı gibi… D5 Render minumum GTX 1060 kartları ve üstünü desteklemektedir.

Programı denemek isterseniz isterseniz kendi sitesinden www.d5render.com ya da buradan indirebilirsiniz.

Hali hazırda ücretsiz versiyonunu kendi sitesinden indirebilirsiniz

ya da buraya tıklayarak ta doğrudan indirebilirsiniz.

Render motorunun öz izlemesini bu videodan izleyebilirsiniz

Sizlerle versiyon 1.6 nın videosunu paylaştım ancak, şuan versiyon 1.7.1 mevcut.

Fiyatına gelecek olursa öğrenci sürümü, topluluk sürümü ücretsiz. Ancak Pro sürüm adını verdiğimiz sürüm ise kalıcı lisans olarak 480 dolardır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Print
Email

5 Responses

  1. D5 Render 1.7.1 son versiyon sanırım. bunu satın almak için sizinle mi temasa geçmem gerekiyor. D5 online eğitim var mı?

  2. D5 render Amd RX ekran kartı istiyor. Buna bir çözüm var mıdır acaba diğer ekran kartlarıyla çalışması için?

  3. Daha önce program satın almadım o yüzden tam bilemiyorum.Pro versiyon için kartı yurtdışı için açmak yeterli mi yoksa alım için hesapta dolar olarak mı bulundurmak zorundayız nasıl yapılması gerekiyor acaba ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En çok okunanlar